Realizacje

Osobowość regionu

Miłośnicy bieszczadzkich wędrówek i muzyki zespołu Wołosatki znają tego Pana doskonale. Profesora Stanisław Adamczaka pamiętamy również jako rektorem kieleckiej uczelni technicznej i prawdziwego ambasadora Królewskiego Miasta Sandomierz. My mamy to szczęście, że znamy go również jako Kawalera Orderu Uśmiechu 😉 Nie tak dawno wspólnie świętowaliśmy 50-lecie jego pracy zawodowej. Podczas uroczystości nagrywaliśmy koncert i realizowaliśmy oprawę multimedialną.

Kosmiczna produkcja

To była produkcja w nieziemskim klimacie dzięki bardzo zdolnym konstruktorom łazików marsjańskich z Politechniki Świętokrzyskiej. Zespół Impuls to marka rozpoznawalna na całym świecie. W swoim dorobku mają złote medale przywiezione z największych tego typu zawodów odbywających się w Stanach Zjednoczonych (URC) i w Polsce (ERC). Na potrzeby kwalifikacji przygotowaliśmy dla nich film prezentujący potencjał i możliwości ich kosmicznego pojazdu. Byliśmy również obecni na tegorocznej edycji ERC 2022, która odbywa się w Kielcach.

Kierunek nauka

Nie ma co ukrywać — tematy naukowe są niezwykle ciekawe, ale bardzo wymagające. I nie chodzi tu o stronę techniczną i logistykę przedsięwzięcia. Końcowy sukces w dużej mierze zależy od poziomu przygotowania zespołu do realizowanego tematu, zgłębienia istoty problemu i przełożenie na język zrozumiały dla większości widzów. Od ponad 10 lat udaje nam się tworzyć filmy popularnonaukowe na potrzeby Ogólnopolskiej Telewizji Naukowej PIONIER TV.