Dlaczego warto wybrać Tresmedia?

Nasza przygoda z video marketingiem sięga początków YouTube ale decyzję o złożeniu firmy podjęliśmy stosunkowo niedawno bo w 2017 roku.

Nasz zespół to specjaliści w swoim fachu. Robimy wideo od czasów vhs, budujemy marki od zera i świetnie prezentujemy się na szklanym ekranie. Biznes, który prowadzimy, jest realizacją naszych zainteresowań i talentów.

Realizujemy wymagające projekty telewizyjne, nagrania w studio oraz ciekawe spoty reklamowe. Najbardziej lubimy kampanie kreatywne z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi internetowych

Nie lubimy monotonii i nie boimy się wyzwań. Mamy doświadczenie w pracy z mediami i wielkimi korporacjami. Zawsze dajemy od siebie sto procent zaangażowania. Nie przyjmujemy zleceń, których nie możemy zrealizować na wysokim poziomie.

Marcin Ścisło

Jestem absolwentem Politechniki Świętokrzyskiej. Od dekady pracuję w branży telewizyjnej. Nie jest mi obca praca z kamerą, ale najlepiej czuję się przy pulpicie realizatorskim. 

Montuję filmy i tworzę animacje. Na swoim koncie mam wiele zrealizowanych reklam, koncertów, programów i dokumentów emitowanych na antenach ogólnopolskich. Jestem autorem oprawy graficznej do wielu programów telewizyjnych. 

Posiadam certyfikaty Adobe i Maxon.

Beata Oleś

Prezenterka, reporterka i wydawca w TVP3 Kielce –”Żadnej pracy się nie boję, ale jeśli miałabym wybierać to w tej konkurencji zdecydowanie wygrywa praca przed kamerą.

Dziennikarka odważna i dociekliwa –“W TVP Info, TVP1 i Polsacie drążyłam afery kryminalne. Listy Gończe, Prawdziwe życie i Prywatne zbrodnie to kilka produkcji, które mogę dopisać sobie do listy zawodowych osiągnięć.”

Rafał Głogowski

Rafał to człowiek orkiestra. Filmuje, montuje, a i zdjęcie cyknie. Przygodę z filmem rozpoczął w montażowni, odkrywając sekrety produkcji. Przeznaczenia jednak nie oszukał. To była kwestia czasu, kiedy wziął się do pracy z kamerą. Najbardziej lubi produkcje reklamowe, promocyjne, eventowe…

Praca ze steadycamem to jego znak rozpoznawczy. Środowisko video, social media, google Ads to jego codzienność. Certyfikaty Final Cut Pro X, Google Ads, Dron BVLOS 25kg