Dlaczego warto wybrać Tresmedia?

Nasza przygoda z video marketingiem sięga początków YouTube ale decyzję o złożeniu firmy podjęliśmy stosunkowo niedawno bo w 2017 roku.

Nasz zespół to specjaliści w swoim fachu. Robimy wideo od czasów vhs, budujemy marki od zera i świetnie prezentujemy się na szklanym ekranie. Biznes, który prowadzimy, jest realizacją naszych zainteresowań i talentów.

Realizujemy wymagające projekty telewizyjne, nagrania w studio oraz ciekawe spoty reklamowe. Najbardziej lubimy kampanie kreatywne z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi internetowych

Nie lubimy monotonii i nie boimy się wyzwań. Mamy doświadczenie w pracy z mediami i wielkimi korporacjami. Zawsze dajemy od siebie sto procent zaangażowania. Nie przyjmujemy zleceń, których nie możemy zrealizować na wysokim poziomie.

Marcin Ścisło

Jestem absolwentem Politechniki Świętokrzyskiej. Od dekady pracuję w branży telewizyjnej. Nie jest mi obca praca z kamerą, ale najlepiej czuję się przy pulpicie realizatorskim. 

Montuję filmy i tworzę animacje. Na swoim koncie mam wiele zrealizowanych reklam, koncertów, programów i dokumentów emitowanych na antenach ogólnopolskich. Jestem autorem oprawy graficznej do wielu programów telewizyjnych. 

Posiadam certyfikaty Adobe i Maxon.

Beata Oleś

Prezenterka, reporterka i wydawca w TVP3 Kielce –”Żadnej pracy się nie boję, ale jeśli miałabym wybierać to w tej konkurencji zdecydowanie wygrywa praca przed kamerą.

Dziennikarka odważna i dociekliwa –“W TVP Info, TVP1 i Polsacie drążyłam afery kryminalne. Listy Gończe, Prawdziwe życie i Prywatne zbrodnie to kilka produkcji, które mogę dopisać sobie do listy zawodowych osiągnięć.”